Schola Dziecięca „Stokrotki”

Powstała w 2011 roku z niewielkiej początkowo grupki dzieci, które chciały śpiewać Panu Bogu i ludziom, urosła do ponad dwudziestoosobowej grupy dzieci pełnej radości i zapału, otwartej na muzykę, śpiew, przygodę, uczącej się otwierać serce na innych.
Naszym głównym zadaniem jest ubogacenie śpiewem liturgii Eucharystii dla dzieci w każdą niedzielę o godz. 11.00, więc w soboty spotykamy się o 11.00 na próbach, które poza przygotowaniem repertuaru na Mszę Święta niedzielną są również okazją do tego, by pobyć razem, bawić się, modlić wspólnie, uczyć się życia we wspólnocie. Schola działa prężnie, rozwija się i czeka na każdego, kto lubi śpiewać, jest ciekawy jak to wszystko działa i chciałby swoich sił spróbować przy mikrofonie. Wszystkich chętnych, zainteresowanych, ciekawych zapraszamy do odwiedzenia nas, pozna to co był, czyli historia naszej scholii, oraz planów na przyszłość.
Scholka również śpiewa chętnie poza parafią. Byliśmy już w Kaszczorku, Górsku i Przysieku, w Toruniu. parafii św. Antoniego.
Oprócz pięknego śpiewu chodzimy razem na: żużel, oczywiście kibicujemy wtedy głośno Unibaxowi Torun, chodzimy na lody, wieczorkiem robimy pyszne kiełbaski na ognisku i oczywiście tańczyć tez lubimy na dyskotece.
Wielkie podziękowania składamy rodzicom naszych dzieci, którzy nam dzielnie pomagają. Serdecznie zapraszamy chętne dzieci do śpiewania i wychwalania Pana!